WYMIANA UCZNIOWSKA Z BBS AMMERLAND

Email Drukuj PDF

W poniedziałek przyjechała do naszej szkoły grupa uczniów z opiekunami z zaprzyjaźnionej szkoły BBS Ammerland. Wraz z naszymi uczniami odbędą dwutygodniową praktykę zawodową w pleszewskich zakładach pracy. Młodzież spotyka się również na zajęciach integracyjnych i sportowych prowadzonych przez naszych nauczycieli. Na weekend grupa wyjeżdża do Wrocławia i okolic.

DSC00075DSC00094DSC00099DSC00103

Dzień Edukacji Narodowej na "Zielonej"

Email Drukuj PDF

W przeddzień święta wszystkich nauczycieli odbyła się dziś uroczysta akademia w której wzięli udział uczniowie i  nauczyciele naszej szkoły oraz zaproszeni goście: Starosta powiatu pleszewskiego, przedstawiciele firmy SPOMASZ-Pleszew SA oraz przedstawiciele rodziców. Podczas uroczystości miało miejsce ślubowanie uczniów klas pierwszych, wręczenie nagród dyrektora szkoły nauczycielom, wyróżnienie wybitnych uczniów stypendiami fundowanymi przez formę SPOMASZ oraz krótka część artystyczna. Fotorelację z uroczystości można obejrzeć poniżej.

DSC_0776DSC_0777DSC_0778DSC_0782

Poprawiony: czwartek, 16 października 2014 11:04

Otrzęsiny klas pierwszych

Email Drukuj PDF