K O M U N I K A T

Email Drukuj PDF

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 1 września 2016 o godz: 9.00 w szkole – duża sala sportowa.

O godz: 8.00 planowana jest  Msza Św. w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej.

Stypendia Marszałka Województwa 2016-2017

Email Drukuj PDF

Starostwo Powiatowe w Pleszewie informuje, że podobnie jak w latach ubiegłych. Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu będzie realizował na rok szkolny i akademicki 2016/2017 program stypendialny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zakładów kształcenia nauczycieli i kolegiów pracowników służb społecznych, studentów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich z uczelni publicznych, zameldowanych na stałe na terenie Województwa Wielkopolskiego.

Wszelkie informacje dotyczące pozyskania stypendium dostępne są na stronie Starostwa Powiatowego w Pleszewie

Starostwo Powiatowe w Pleszewie informuje, że podobnie jak w latach ubiegłych. Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu będzie realizował na rok szkolny i akademicki 2016/2017 program stypendialny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zakładów kształcenia nauczycieli i kolegiów pracowników służb społecznych, studentów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich z uczelni publicznych, zameldowanych na stałe na terenie Województwa Wielkopolskiego.

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Technicznych

Email Drukuj PDF

W piątek 24 czerwca 2016 r. zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Po mszy świętej, odprawionej w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, zgromadzeni przeszli do szkoły przy ulicy Zielonej. W uroczystości udział wzięli Przewodniczący Rady Powiatu Pleszewskiego Pan Mirosław Kuberka, Naczelnik Wydziału Oświaty Pan Sławomir Sobczyk, przedstawiciel firmy FAMOT Pleszew S.A. Pan Marcin Ulatowski, Przewodnicząca Rady Rodziców ZST Pani Alina Świtalska oraz dyrekcja, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Dyrektor szkoły Pan Artur Kukuła dokonał podsumowania roku szkolnego i wręczył najlepszym uczniom listy gratulacyjne i świadectwa z wyróżnieniem. Podczas uroczystości upamiętniono wydarzenia Poznańskiego Czerwca 1956 roku.

Statystyki serwera

Yesterday55